Sitemize Hoşgeldiniz..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemize Hoşgeldiniz..!

Sitemize Hepiniz Hoşgeldiniz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cafe Sohbetleri Cemre

5 posters
YazarMesaj
||YaqmuR||
Manyax YoshyCi admin YağmuR
||YaqmuR||

En sevdiği grup? : Hepsi
Lakap : PUFUDUK
Rep Gücü :
Cafe Sohbetleri Cemre Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Cafe Sohbetleri Cemre Right_bar_bleue

Cafe Sohbetleri Cemre Empty
MesajKonu: Cafe Sohbetleri Cemre   Cafe Sohbetleri Cemre Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 1:04 pm

CEMRE
Senin için ?Hepsi? ne demek? Hayatındaki yeri ne?
Benim için ?Hepsi? hayatımla aynı şey. Hayatım zaten Hepsi?den oluşuyor. Cemre?nin hayatı ve Hepsi iki farklı açıdan değerlendirilemez.

?Cemre, hayatının filmini çekeceğiz? deseler, adının ne olmasını isterdin?
Çekmezdim, biz bir grubuz derdim. Eğer bir film çekilecekse birlikte çekilmeli. ?Siyah, Beyaz ve Gri? olurdu herhalde.

Biz, ?Bakabileceğiniz kadar çocuk? sloganıyla büyüdük. Bugünse Başbakanımız ?En az üç çocuk? diyor. Çocukların en sevdiği müzik grubunun bir üyesi olarak kaç çocuk doğurmak istersin?
Bu konuyu ben de son zamanlarda takip ettim. Bebekleri, çocukları çok seviyorum. Elimden gelse kucağımda bir çocukla turnelere gitmek isterim. Ülkemiz böyle bir durumdayken üç çocuk anlayışına karşıyım. ?Ayağını yorganına göre uzatmak? diye bir deyim var. Üç çocuk fazla...

Konservatuvarda okurken kariyer planın neydi? Şu an neresindesin, ilerisi için neler neler var kariyer planında?
Konservatuvarda ben klasik bale yapıyordum. Baleyi gerçekten çok seviyordum. İnşallah Türkiye?deki şartlar değişir diye hep hayal kuruyordum. Sadece ****** Kültür Merkezi?ne giderek hayat geçindirmek çok zor. Viyana?da dans etmeyi çok istiyordum. Hepsi planlarım arasında pek yoktu. Bizim kızlar daha çok istiyordu. Benim için şart değildi Hepsi... Kızlarla birlikte olmak için attığım bir adımdı. Şimdi planlarım arasında tabii ki Hepsi?yle çok yol almak var. İyi bir yerdeyiz şu an. Ama kendim olarak o kadar çok şey düşünüyorum ki... Oyunculuğu da sevdim. Bakalım kaç yaşına kadar böyle gideceğiz. Planlarım arasında Hepsi?den kopmak yok. Geçen gün Yasemin?le konuştuk hatta; bu işin çıraklığından başlayıp belki yönetmenliğe kadar giderim diye düşünüyorum. Kamera arkasını istiyorum.

Günün birinde Aslı?nın Kerem?le, Şirin?in Ferhat?la aşkı gibi bir aşk yaşarsan ve aşkın sana, ?Cemre ya Hepsi ya biz? derse tercihin ne olur?
Aşık olacağım insanın özellikleri arasında böyle bir özellik olamaz. ?Hepsi ya da beni tercih edeceksin? diyen birine aşık olmam zaten. Ben her zaman kariyerimi, işimi tercih ederim. İyi ki, böyle bir şeyle karşılaşmadım.

Hepsi grubunun dışında şov dünyasından görüştüğün birileri var mı?
Özel hayattan geriye kalan bir şey olmadığı için iş yaptığımız insanlarla görüşüyoruz.

Dizi ve Hepsi Grubu olmadığı zamanlarda Cemre olarak neler yaparsınız?
Biraz enteresan olduğu için ve bir şeyler kattığı için ansiklopedi okurum. Bunun dışında müzik dinlerim. Küçükken de ansiklopedi okurdum. Ama onlar resimli ansiklopedilerdi. Gerçek olan şeyleri okumayı seviyorum. Mutlaka kızları ararım, yalnız kalamam. Gruptan ilk aradığım ya Eren, ya Yasemin.

Keşke yapmasaydım dediğin ne var?
Keşke, 4 - 5 sene evvel hep beraber ailelerimiz ve kızlarla tatile gitmiştik Bodrum?a... Dedem burada kalmıştı. Ona iki gün sonra geleceğimi söylemiştim. Dedem kaza geçirmiş ve rahmetli oldu. Keşke iki gün erken gelebilseydim. Hep aklıma gelir bu.

İyi ki yapmışım dediğin ne var?
İyi ki Hepsi?ye katılmışım. Çünkü kendime bir gelecek sağladım.

Mutlaka yapmalıyım dediğin ne var?
Aklımdan geçen milyonlarca şey var. Hepsini mutlaka yapmalıyım.

10 ismin çağrıştırdıkları

Gülçin Ergül: Sakar
Eren Bakıcı: Kardeşim
Yasemin Yürük : Bir parçam
Sezen Aksu: Saygı ve sevgi
Ajda Pekkan: Hayret
Yonca Evcimik: Küçüklüğüm
Ayçe Abana: Oyunculuk
İnci Gündoğdu: Güç
Kartal Cidamlı: Deneyim
Şebnem Özberk: Aşk

CEMRE KEMER1985 İstanbul doğumlu. Orta ve lise öğrenimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü?nde yaptı. Aynı okulda Klasik Bale eğitimi gördü. 5 yıl AKM Çocuk ve Gençlik Balesi?nin oyunlarında rol aldı, kliplerde oynadı. Reklam şarkıları seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı.
http://qrup-hepsiciler.eniyiforum.net
>>TıLsımLı<<
Co-admin
Co-admin
>>TıLsımLı<<

En sevdiği grup? : Grup Hepsi
Lakap : ---Sheytan---
Rep Gücü :
Cafe Sohbetleri Cemre Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cafe Sohbetleri Cemre Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Cafe Sohbetleri Cemre   Cafe Sohbetleri Cemre Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 6:42 pm

Paylaşım İçin Saol
http://www.smf123.net/s1/melekfan/index.php
||YaqmuR||
||YaqmuR||

Rep Gücü :
Cafe Sohbetleri Cemre Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Cafe Sohbetleri Cemre Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Cafe Sohbetleri Cemre   Cafe Sohbetleri Cemre Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 9:16 pm

>>TıLsımLı<< demiş ki:
Paylaşım İçin Saol
rica...
Pyenses
Mod
Mod
Pyenses

Rep Gücü :
Cafe Sohbetleri Cemre Left_bar_bleue500 / 100500 / 100Cafe Sohbetleri Cemre Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Cafe Sohbetleri Cemre   Cafe Sohbetleri Cemre Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 5:37 pm

>>TıLsımLı<< demiş ki:
Paylaşım İçin Saol
**GüLçİn_BeNgÜsU**
En süfey güLçinci admin
**GüLçİn_BeNgÜsU**

En sevdiği grup? : Grup Hepsi...!
Lakap : Lokum
Rep Gücü :

MesajKonu: Geri: Cafe Sohbetleri Cemre   Cafe Sohbetleri Cemre Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 2:17 pm

>>TıLsımLı<< demiş ki:
Paylaşım İçin Saol
||YaqmuR||
||YaqmuR||

Rep Gücü :

MesajKonu: Geri: Cafe Sohbetleri Cemre   Cafe Sohbetleri Cemre Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 9:20 pm

rica...
**GüLçİn_BeNgÜsU**
En süfey güLçinci admin
**GüLçİn_BeNgÜsU**

En sevdiği grup? : Grup Hepsi...!
Lakap : Lokum
Rep Gücü :

MesajKonu: Geri: Cafe Sohbetleri Cemre   Cafe Sohbetleri Cemre Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 9:32 pm

||YaqmuR|| demiş ki:
rica...

=)
||YaqmuR||
||YaqmuR||

Rep Gücü :

MesajKonu: Geri: Cafe Sohbetleri Cemre   Cafe Sohbetleri Cemre Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 9:38 pm

boş msj gondemee
|sueda|
Süfey Yoshyci admin Sueda
Süfey Yoshyci admin Sueda
|sueda|

En sevdiği grup? : grup hepsi
Lakap : su
Rep Gücü :

MesajKonu: Geri: Cafe Sohbetleri Cemre   Cafe Sohbetleri Cemre Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 3:58 pm

>>TıLsımLı<< demiş ki:
Paylaşım İçin Saol

Cafe Sohbetleri Cemre
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cemre Kemer Biyografi